Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Pa Titull Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


rruga urrejtja ka rruga i kena lshu parrullat
atyne qe u thu ti kulla un tthem ti kom rexu kullat
me i mor me i nis kunjat me i fshi kto bubuzhelat
llafe neper konge vec keni mos u fryni si gjela
e nje fryme nga pika nisi mos me pas kurre frike nga disi
me i pre kto lisat tkarit jau vej sharr lis per mas lisi
e gjaku del ca gjaku tvikan zjarr ca zjarr cakmaku
per me marr hak per mas haku si tenxheres vej kapakun
muhabet i lon pergjys jo po ngjysh ca bon qysh
qysh po si ka pak ta lshoj tkalon jeta para sysh
e kan parasysh du me tthon vec dicka
sjena rrepera vari karin kshuqe mendo kur tbosh dicka
se me ne ka dicka qe tpengon per gjithcka
po te bojm valla se mbizotrojm ala
se me t'thon aaa sdi me tlon me llap
di me tthon vetem kaq vetem kaq


Ky tekst u dërgua nga  erioni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sekondari
Publikimi: 07/11/2010


Sekondari - Pa Titull
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Titull".
3. Video është e këngës "Pa Titull", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0