Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Endrra Pa Fund Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

ref x2

boll enderut se nuk ndal
po sa her ju kom thon nuk numrohen
boll tu fol se lat nam
me ne askush nuk ka shonc qe t'krahasohet

e kom dicka ndor
vazhdoj me e shkund
mendimet mvin lloj lloje
fatkeqsisht num me shterojn kurr
nuk e di pse nuk kan fund
apo fati po ma tund
pak mirsi ma fali zoti
shum dashni i fala un
i thash qe kur do tkthehem n'jet i thash
a jam me tmiren tate
me tha ti djal i mir
ja vlen me fitu gjithcka
se ke plot fakte
kta tjeret nuk besun
se sdonin t'perfaqsoja un
nuk kam faj se ju lash ngrica
ken vec endrra pa fund
endra keni sikur un
ender ke mu bo si un
nuk kam faj o djal i mbar
sa po hyna ju lash pa pun
endra pa fund mendojjmmmm
endra pa fund jetojjmm
pa lek i kena pse mos shofim
aty ku tjetri thot nuk bon
thjesht per inati ta thot
ndoshta nuk e shpreh nmimik
por mrena vec i djeg azot
o zot ca tha
ma heq zarin
sa her ju thom qe nuk ka me mos lyp ke ne o vllai

ref x2

boll enderut se nuk ndal
po sa her ju kom thon nuk numrohen
boll tu fol se lat nam
me ne askush nuk ka shonc qe t'krahasohet

rri afer globit botes e kontinentit
pershperima pa ndefu
e u boka llaf per mbretrit
shof rrepistat e vegjel
qe folin shume per mu
me 2.000 views video
e nji party
thon qe bokan shum ???
as |kele| su japin
si pabuksa shkojn per tknu
lodhen ngjirin zonin e dhim
vec per 2 foto n'facebook
po njs nuk kan faj
se kan harru se kush jam un
i kam dhon pak me honger
vec mut keni dhe ate keni shume
nuk du qe ti ngacmoj
i shmang shume toleroj
erdhi koha tju tregoj
se sa vlej e ca di tboj
ti bujrum me taten
um trego pa gjona trona
ndoshta ti i ke shumic
shok un i kam me tona
ska nevoj permend leket
ska nevoj permend milionat
jam i denj per ket qe boj
oTr ne zemrat tona
oTr eshte fjale e ron
Double-G ajo tfrymezon
vec endrrat realitet ti bon

ref x

boll enderut se nuk ndal
po sa her ju kom thon nuk numrohen
boll tu fol se lat nam
me ne askush nuk ka shonc qe t'krahasohet


Ky tekst u dërgua nga  erioni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sekondari
Publikimi: 07/10/2011


Sekondari - Endrra Pa Fund
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra Pa Fund".
3. Video është e këngës "Endrra Pa Fund", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 1