Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Sna Lan Rehat (Feat. Casanova)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sekondari

mir se ropqimat sna lan rehat por kan fillu dhe pidhat
nigjojn kong me pluma hekra morin zemer bohen trima
trim smund bohesh se ske koqe nese don meri kto tmijat
kshuqe mos tjau nigjoj zonin se 0 i kan aftsiat
nese ti dyshon tek un Se nuk kom vlejt un prej talentit
ti per mu ngelesh vec k*** aq shum sa sbjen ndermend ty
nese dyshojn edhe shoqet qe i ke perreth o lali
ju ngrej komet si komunitet kshuqe nacot sta falin
sjena lind me problema problemi jemi bo vet
smerena me thashethema thashethemet i kan tjert
jena problema per ta qe mendun se preken majat
telat smund mi prek kush se per to ti shkerdhej rracat ...
cili cilit vjen nder mas cilit cilit thon llafa
secili me cilin vjen secili i bon gafat
nuk lejoj mo fjal knej anej spushoj llafat
knej i jepna vec drru deri sa tja zbusim qafat

rref...
krejt e din se kush esht ma i miri
krejt i pan kto
krejt i pan kto
konkurenca i nxori npah krejt
krejt i pan kto
krejt i pan kto

nuk kuptoj pse xhelozojn
nuk kuptoj se ca po kann
nuk kuptoj kur do pushojn
llafet pa fund dalin lala Casanova

mbasi vij click clack dije se ne jena tprek
dije se dicka ka shku per keq bohu gati me vdek
kshuqe ti kshuqe ta kshuqe per ta skom zili
kshuqe mni kshuqe rri pse me pas jena permbi
sepse gjonat kshu vijn 1 ne 1milion esht sakt
tpershendes pa ironi sepse u riktheva prap
po hedh hap nigjom pak dit per dit po ngjitna nalt
u bo sakt one track tiki tiki tiki dag
jam i vetmi n ket shit i paperlym
flaka le ti shkoj deri nfund sa ti qesim tym
un i shkruj dy vargje i shkruj dy vargje
ideja ngelet nfaqe se nuk e bojm per fam se
u bon kaq vite per fam sen spo boj
jam krenar per ca po jetoj per cka existoj
kshuqe kushdo qoft me vemendje le te mgjoj
ndryshe jetoj nmuzik ndryshe njet po jetoj
Sekondari
Featuring: Casanova
Publikimi: 19/03/2013


Sekondari - Sna Lan Rehat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sna Lan Rehat".
3. Video është e këngës "Sna Lan Rehat", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0