Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sela Begaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  130
BIOGRAFIA: Sela Begaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 27 Shkurt 2013, Sela Begaj publikon videoklipin "Telefonata". Në vitin 2018, Sela Begaj publikon albumin "Kalle Vllau Jone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentKalle Vllau Jone (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Silvana Xhemali

Irena Ciceri

Mihrije Lestrani

Nazmije Demolli

Selvete Bajrami

Dilja

Sanije Doberdolani

Lendita Mjekiqi

Maria Lajçaj

Mihrije Prapashtica

Tags: Sela Begaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet