Më mbaj mend (për 1 muaj)


Selami Kolonja - Gugu Ftua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gugu Ftua".
3. Video është e këngës "Gugu Ftua", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Selami Kolonja - Gugu Ftua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Kenge Popullore Nga Jugu Vol.2"

Këngë e albumit:

"Do Vi"

Pjesëmarrëse në

VFM 2003

Komente

Asnjë Koment

01/06/2003

2003-05-31T23:00:00+00:00I
Kur mi ngjisje shkallet
Te dy duart plot
nje me trendafila
nje me borzilok
desha te ti merrja por sti mora dot
kur mi ngjisje shkallet por si ere e marre.
desha te ti merrja por sti mora dot
kur mi ngjisje shkallet por si ere e marre.

REF
Gu gu gu e gu gu ftua
Mos me pyet sa gota dua
Kur je ti si moll me vese
buzes time si ze bese .-2x
II
Oh sa me yrysh me ngjitje perpjetzen
Me ta marrsha syrin bashke me gjith vetull
Kur hyra ne dhome driten kishe ndezur
ne krevat te shtruar me rrije mbeshtetur .
Kur hyra ne dhome eh cme pane syte
Toka edhe qielli thash se u permysne .

REF
Gu gu gu e gu gu ftua
Mos me pyet sa gota dua
Kur je ti si moll me vese
buzes time si ze bese .-2x..


Ky tekst u dërgua nga Taulant Kolonja
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet