Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Selami Kolonja - Vajto Bote Me Ne

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajto Bote Me Ne".
3. Video është e këngës "Vajto Bote Me Ne", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Selami Kolonja - Vajto Bote Me Ne  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Do Vi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Vajto moj bot
vajto mene
se razambaku u shtri perdhe
o yll lirie
ah ti zambak
na mbushe shpirtin helm me gjak

Se zogu i malit vec kendon
ai ska vdekur por jeton
ne cdo lendine
ne cdo hu gardh
si bleta mjaltin kerkuaer mbi bar

Ne cdo lendine
ne cdo hu gardh
Si bleta mjaltin kerkuar mbi bar

Por ty e liga
ste pat shpetim
O rrusp i bukur o djali trim

ne varr te thelle ne varr te zi
ej tu shojt jeta por si qiri

Te qajne motrat
te qajn vellat
Eh tere fshati te qan me vaj

Te vdiq jot eme
Tu ngjall yt at
prej dhembjes sate oh shpirti i ngrat

Vajto moj bot
Vajto mene
Se razambaku u shtri perdhe .

Vajto moj bot
vajto me ne
Se razambaku u shtri perdhe
Se razambaku u shtri perdhe..


Ky tekst u dërgua nga  taulant
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet