Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Ti U Largove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sa te kam dashte une,
Moj nur i bukurise
Te pata thene une
Moj lule beqarise

Ref.
Po ti u largove
Aspak kthim nuk pate
Se mke dasht harrove
E tash mdigjesh flake

Po ti u largove
Me ike si fluture
Mendja ma ka marre
Se je ma e lumtur…

Me le ne kujtime
Moj te kam pas hastret
Ti do t’a ndish dhimten
Po mu ske per me mgjet.


Selami Kolonja - Ti U Largove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti U Largove".
3. Video është e këngës "Ti U Largove", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0