Më mbaj mend (për 1 muaj)


Selami Kolonja - Vajza E Ëndrrave

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza E Ëndrrave".
3. Video është e këngës "Vajza E Ëndrrave", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Selami Kolonja - Vajza E Ëndrrave  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Sot..."

Pjesëmarrëse në

VFM 2005

Komente

Asnjë Koment

01/06/2005

2005-05-31T23:00:00+00:00Esmerke me ishe moj
Kush te hodhi kripe
Ja me thuaj ajde moj
Ja moj me thuaj ike
Te pashe ne enderr moj
Sikur loznim toke
Un te perkedhelja moj
Me doren mbi koke
Te pashe ne enderr moj
Sikur loznim bashke
Ah moj ender pse me zgjove
Sprite edhe pake

Ref...
Pse me qenke ligur pse me qenke tretur
Bukuri e ralle a per mu je djegur
Se per ty un po kendoj me zerin e bilbilit .......2 here
ndaj te lutem shikom drejt dhe jo me bisht te syrit.

Te kem krah te fluturoj
Te rembej edhe te shkoj
Se pa ty qetesi nuk gjej
Edhe jeten se pelqej
Sevdaja shoke sevdaja
Eshte me keq se fukaraja
Ja me mike lermeni
Ja me mire thermeni

Ref...
Pse me qenke ligur pse me qenke tretur
Bukuri e ralle a per mu je djegur
Se per ty un po kendoj me zerin e bilbilit .......2 here
ndaj te lutem shikom drejt dhe jo me bisht te syrit.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet