Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Per ty
Po e shkruaj ket keng
Per ty, ket melodi
Nje dit, ti do ta degjosh
Ket kenge, ket poezi
Nje dit, ti do ta degjosh
Ket kenge, ket melodi

O, je diku larg
Por pran te kam ne shpirtin tim
Nje mal neve na ndan
Nje det i tere, nje oqean

Per ty kjo keng, per ty
2x

Per ty
Sa vargje un shkrova
Per ty
Sa keng un kendova
Per ty
Po e shkruaj ket keng
Per ty, ket melodi
Nje dit, ti do ta degjosh
Ket kenge, ket poezi

O, je diku larg
Por pran te kam ne shpirtin tim
Nje mal neve na ndan
Nje det i tere, nje oqean

Per ty kjo keng, per ty
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Selami Kolonja - Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty".
3. Video është e këngës "Për Ty", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0