Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seldi Qalliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  564
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Seldi Qalliu është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka studiar ne Akademine e arteve te bukura, dega Kanto. Thotë për veten: “Jam i hapur, i komunikueshëm, shumë i suksesshëm me femrat. Më pëlqen të jem në qendër të vëmendjes dhe ia arrij gjithmonë”. Nuk i është dashur të punojë, pasi të gjitha të ardhurat e nevojshme ia siguron e ëma, e cila ka një biznes privat. Nëna është familja e tij e vetme. Prindërit janë ndarë që kur ai ishte vetëm 1 vjeç. Babain e takon rrallë dhe kur i duhet të flasë për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-I fejuari i

Mimoza Shkodrës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Komente

131 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

10
6
12
4
11
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Kastro Zizo

Bes Kallaku

Elgit Doda

Ardian Bujupi

Adrian Gaxha

Shpat Kasapi

Big Basta

Turjan Hyska

Stresi

Noizy

Tags: Seldi Qalliu, Seldi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet