A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Si E Uron Seldi Të Dashurën Për Ditëlindje!


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4
[17-08-2015]
Ndonëse nuk e kemi parë shumë aktiv në muzikë këtë vit, por fansat prap se prapë e duan dhe ka një numër mjaft të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Fjala është për këngëtarin Seldi i cili ka postuar sot në Facebook një urim mjaft të veçantë. Ai ka vendosur që ti urojë të dashurës së tij ditëlindjen nëpërmes këtij rrjeti social.

Ai ka publikuar një foto ku shihet duke puthur të dashurën e tij, dhe në mbishkrimin e fotos kishte shkruar: "edhe 100 vjec zemra ime". (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019