A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Seldi - Luje, Luje


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/11/2008

2008-11-06T10:49:47

Song from the album:

"A M'ke Shpirt"


oh luje luje belin luje luje [2x]

vetem nje puthje asgje me teper
nga ty sonte une e du
mos me ler vetem
buzet u tremben
ti vet me kishe premtu

oh luje luje belin luje
sonte du me vallzu
oh luje luje zemer luje
me thuaj se te du [2x]

"Pam"beri zemra kur mu afrove
femer je pa iluzion
veje shikimej ti me roberove
endrra me ty nuk mbaron

oh luje luje belin luje
sonte du me vallzu
oh luje luje zemer luje
me thuaj se te du [2x]

oh luje luje belin luje
oh luje luje belin luje

oh luje luje belin luje
sonte du me vallzu
oh luje luje zemer luje
me thuaj se te du [2x]


Lyrics submited by Vanessaxoxo   saramk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019