A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Seldi - Me Ty


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/12/2011

2011-12-28T21:14:33

heyyy une jam nalt
heyyy ti je nalt
ok hajde krejt durt nalt nalt na na naaaaaaaa

po du me kan me ty e ti me mu
po du me u ni mirë po du po du

po du me kan me ty e ti me mu
po du me u ni mirë po du po du

se sonte ty po te ndjej
ti pran meje qendro
se ma terheqs se mu zemer ske pa ti jo
hajde mos prit
se kohë nuk ka mbet
hajde ti hajde ma te mirë nuk ke me gjet

po du me kan me ty e ti me mu
po du me u ni mirë po du po du po du me kan me ty e ti me mu
po du me u ni mirë po du po du

se sonte ty po te ndjej
ti pran meje qendro
se ma terheqs se mu zemer ske pa ti jo
hajde mos prit
se kohë nuk ka mbet
hajde ti hajde ma te mirë nuk ke me gjet

po du me kan me ty e ti me mu
po du me u ni mirë po du po du po du me kan me ty e ti me mu
po du me u ni mirë po du po du


Lyrics submited by  Aardita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019