A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Seldi Qalliu - Deshu


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/11/2016

2016-11-20T12:41:51

A bon 1 foto snap
me ma cu tash
mje fiksu si me pi hash
gjumi nuk po mze
desh du me tpa
me ty po du me ba
hej na na na
vone vone vone
fiks per ate qe na dojme
eshte vone vone vone
fiks per ate qe na dojme

4x: e di qe ti po do me nejt me mu

Ref:
deshu deshu deshu veq per mu
deshu deshu deshu veq per mu
deshu deshu deshu veq per mu
e cka hajde ktu vet un du me t`desh

na jena shum mire bashk
pa komplekse asgje sun na nal
se bojm ca bojm
e dim vec na
vone vone vone
fiks per ate qe na dojme
eshte vone vone vone
fiks per ate qe na dojme

4x: e di qe ti po do me nejt me mu

Ref:
deshu deshu deshu veq per mu
deshu deshu deshu veq per mu
deshu deshu deshu veq per mu
e cka hajde ktu vet un du me t`desh


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019