A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Seleksioni 039

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Seleksioni 039 is a popular group/singers. Seleksioni 039 eshte rock grup nga Peja dhe ekziston qe ne vitet 90, duke qene nje nder bendet me te popullarizuara te asaj kohe me hitet si “Nuk I dua rete”, “E shtune mbrema”, “Kujtimi per ty”, “Hapi sytee mos I mbyll” etj. Grupi perbehet nga: Eduard Meraku(Edi King), Ardijan Rusta, Gyltekin Valla, Gezim Hasku(Geza) dhe Nehat Kollçaku. Pjesemarres ne shume evenimente muzikore. Në Maj 2012, Seleksioni 039 marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Glasses

King Records

Hana Band

Diadema

Bam

Machiato Band

Maad Linkz

Mak (Haki Misini)

Aragona Band

Rock Gjinis


Tags: Seleksioni 039, Seleksioni039

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019