Selim Llumnica
Selim Llumnica

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Selim Llumnica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në Qershor 2004, Selim Llumnica & Donika Hajra marrin pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Zjarri I Dashurise". Më datë 8 Shkurt 2011, Selim Llumnica publikon videoklipin "Dikur Ishim Bashke"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0