Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  201
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Selma Bekteshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Selma ka filluar qe te kendoje qe ne moshen 4 vjece. Ka mare pjese ne fastivalet e Shkodres si "Bilbilat e vegjel" dhe ne "Gjeniu", te mbajtur ne Tirane. Familja e saj jane fetare dhe ajo eshte ritur me fe e me ilahi, pastaj ka shkuar ne medrese ne klasen e 6 dhe atje mori edukimin themelor fetar. Ne vitin 2014, nxori ilahijen shqipe 'Eselamu Aleyke Ya Resulallah', e cila ariti nje sukses te madh ne Shkoder. Dëshira për këngën është shumë e madhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

14 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Selma Bekteshi

Komente 14