Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selma Bekteshi - Si Ajër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ne sirtarin e mrekullive
Vend ke zen dhe ti
Mendjen time e ke shtuar
Si nje melodi

Ty te ndjej
Vetem ti me drejton rrugen ta gjej

Jam jam jam

Ref...
Jam e lire si ajri jam
Me mijera endrra kam
E rritur me dashuri
Ne pafundesi ashtu si ti

Eshte rruge e gjate e di
E endrrat s'kane kufi
E rend une drejt lumturise
Prek çdo çast e s'ndalem

Kjo eshte mosha e mbaresive
Cmendurishe pafund
Eshte e bukur per ta shijuar
Kete s'e them veç une

Jam e lumtur qe po me lini
Hapat t'i hedh vet
Te jem une e lire
Kerkoj te jem

Jam jam jam

Ref...
Jam e lire si ajri jam
Me mijera endrra kam
E rritur me dashuri
Ne pafundesi ashtu si ti

Eshte rruge e gjate e di
E endrrat s'kane kufi
E rend une drejt lumturise
Prek çdo çast e s'ndalem

Jam...

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Renditja: Top 200
Publikimi: 17/10/2012
Festivali: Junior Fest 2012


Selma Bekteshi - Si Ajër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ajër".
3. Video është e këngës "Si Ajër", por nuk këndohet nga Selma Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selma Bekteshi:


Komente 0