Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selman Bode

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Selman Bode është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike. Më datë 26 Korrik 2017, Selman Bode publikon videoklipin "Mall Per Atdhene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nuri Velaj

Rako Paja

Kapo Ferrunaj

Mr. Babushi

Ralien

Marin Jancu

Fida

Dr.Rabbit

Ekrem Bislimi

Double D

Tags: Selman Bode


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet