Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Semi Automatic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Semir Zeka
BIOGRAFIA: Semi Automatic është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Semir Zeka stage name Semi Automatic Më datë 8 Prill 2015, Ns X Semi Automatic publikojnë videoklipin "Six Milion". Më datë 11 Shtator 2017, Kreshnique publikon videoklipin "Plein De Vie", në bashkëpunim me Semiautomvtic. Në vitin 2017, Ns X Semi Automatic publikojnë albumin "The Martianz Ep". Më datë 11 Prill 2016, N.S & Semiautomvtic publikojnë videoklipin "House Of Pain", në bashkëpunim me Kreshnique. Më datë 5 Maj 2018, Semi Au...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareThe Martianz Ep (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

8
7
27
11
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Agon Nimani

Xhema Aka Jemayli

Niku

Legjenda

Sony NRG

Kacho

Danny Boy

Ummet

Gjyks

Pitt

Tags: Semi Automatic, Semir Zeka, Semiautomvtic, Semiautomatik, Semi Automatik


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet