Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Semiautomvtic - Trapi N'mahall  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/12/2018

2018-12-08T16:58:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trapi N'mahall" kënduar nga Semiautomvtic.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Semiautomvtic i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Semi Automatic:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet