Më mbaj mend (për 1 muaj)

Semi Jaupaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Semi Jaupaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Ne moshen 10 vjecare e dashuruar pas muzikes, Semi shenon pjesmarrjen e pare ne nje kompeticion zyrtar te muzikes,“Festivalit Kombetar te Femijeve” Shkoder. Per 3 vite me rradhe nder te cilat 2vitet e para ajo ka qene pjese e finales se ketij kompeticioni (aso kohe I rendesishem), ndersa ne moshen 13 vjecare ne po te njejtin festival ajo shpallet si kengetarja me e mire. Me pas kjo ambicje per muziken konkretizohet ne Liceun Artistik “Jordan Misj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E dashura e

Bojken Lakos

Finaliste në

Voice Of Albania

Anëtare e labelit

Bulza

Ish-Anëtare e grupit

Grifshat

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Olimpia Smajlaj

Xhejn Kumrija (JANEX)

Denisa Onjea

Morena Dyli

Linda Sadiku

Megi Laska

Orjola Xhemollari

Irsa Qosja

Xhejni Lito

Kristina Deda

Tags: Semi Jaupaj, Semi, Grifshat, Breza, Bojken Lako


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet