Më mbaj mend (për 1 muaj)

Semi Jaupaj - Afer Meje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Cdo dite shoh me paster
me kthjellet, me afer
po ecim drejt jetes
drejt fatit a jam afer

a po eci drejt te mires
a jam afrer ndjenjes tende
a jam afer jetes se verteeet

Ref.

vetem nje here
vetem nje here
te vjen shansi te shkeputesh
drejt nje jete te vertet

vetem nje here
vetem nje here
te vjen shansi mund ta kapesh
mund ta kapesh
do guxim nje here ne jete

vetem nje here
vetem nje here
provoje nje here
erdhi shansi te shkeputesh
drejt nje jete te vertet

vetem nje here
vetem nje here
kape kete moment je afer
kjo eshte rruga per ne jete


Ky tekst u dërgua nga AmiSemi Jaupaj
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Semi Jaupaj - Afer Meje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afer Meje".
3. Video është e këngës "Afer Meje", por nuk këndohet nga Semi Jaupaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Semi Jaupaj:


Komente 0