Më mbaj mend (për 1 muaj)

Serdi - Do Jesh E Imja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Samuel Kodra

Komente

Asnjë Koment

06/09/2019

2019-09-06T18:20:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Jesh E Imja" kënduar nga Serdi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Serdi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet