Serena Sula
Serena Sula

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Serena Sula është një këngëtare. Më datë 22 Maj 2022, Serena Sula publikon videoklipin "Twerk". Teksti dhe orkestrimi i këngës u përgatitën nga Stine. Produksioni audio u realizua nga Stine....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0