Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sergi Disha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
Sergi Disha është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Marko Polo

Xhulio Milloshi

Perparim Ademi

Klodi Shehu

Faruk Banjska

Besar Likaj

Granit Gashi

Johan Bejerholm

Faton Dolaku

Astrit Halimi

Tags: Sergi Disha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet