Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sergio HD - You And I

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You And I".
3. Video është e këngës "You And I", por nuk këndohet nga Sergio HD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sergio HD - You And I  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Muzika & Orkestrimi:

Sergio HD

Teksti:

Luka Hajdini

Komente

Asnjë Koment

21/07/2012

2012-07-21T12:53:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "You And I" kënduar nga Sergio HD.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sergio HD i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Scorpions - You And I

Music : Klaus Meine
Lyrics: Klaus Meine

I lose control because of you babe
I lose control when you look at me like this
There s something in your eyes that is saying tonight
I m not a child anymore, life has opened the door
To a new exciting life

I lose control when I m close to you babe
I lose control don t look at me like this
There s something in your eyes, is this love at first sight
Like a flower that grows, life just wants you to know
All the secrets of life

It s all written down in your lifelines
It s written down inside your heart

You and I just have a dream
To find our love a place, where we can hide away
You and I were just made
To love each other now, forever and a day

I lose control because of you babe
I lose control don t look at me like this
There s something in your eyes that is saying tonight
I m so curious for more just like never before
In my innocent life

It s all written down in your lifelines
It s written down inside your heart

You and I just have a dream
To find our love a place, where we can hide away
You and I were just made
To love each other now, forever and a day

Time stands still when the days of innocence
Are falling for the night
I love you girl I always will
I swear I m there for you
Till the day I die

You and I just have a dream
To find our love a place, where we can hide away
You and I were just made
To love each other now, forever and a day

...

Queen - You And I

You And I
Written by John Deacon

Ooh, music is playing in the darkness
And a lantern goes swinging by
Shadows flickering
My heart's jittering
Just you and I

Not tonight
Come tomorrow
When everything's sunny and bright (sunny and bright)
No no no
Come tomorrow
'Cos then we'll be waiting for the moonlight

We'll go walking in the moonlight
Walking in the moonlight

Ooh, Laughter ringing in the darkness
People drinking for days gone by
Time don't mean a thing
When you're by my side
Please stay a while

Ooh, you know I never could foresee the future years
You know I never could see where life was leading me
But will we be together for ever
What will be my love, can't you see that I just don't know, don't care

No no no not tonight
Come tomorrow
Everything's gonna be sunny and bright
Wait and see
If tomorrow
We'll be as happy as we're feeling tonight

We'll go walking (Oh we'll be, we'll be happy) in the moonlight
Walking in the moonlight

Ooh, I can hear the music in the darkness
Floating softly to where we lie
No more questions now
Let's enjoy tonight
Just you and I
Ooh, just you and I
Mmm, just you and I

Ooh, can't you see that we've gotta be together
Be together just you and I
Just you and I
No more questions
Just you and I
Më Shumë Këngë Nga Sergio HD:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet