A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sergio Feat. Mandi

Pantera ➡ Panther

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Nrmca93


Pantera

Mandi:
pantera pantera pantera
pantera pantera pantera

Mandi:
Goce goce porsi pantera pantera
Zemrën po don me ma grric
Porsi pantera pantera, seksi lëviz
Porsi pantera pa-pa-pantera
Po don me ma grric
Pantera pa-pa-pantero, seksi lëviz

Sergio:
Zemër un ty t'kam xhan, si baby
Po ma thot mu cdo dit, se fort t'nij
Po don ti a vec love, hey sexy
Fantazi imagjinat
Ta du ta du, buzën pantera jeme
Me mu po don, me bo eksperimente
Ta du du du du du buzën pantera jeme
Me mu po don, me bo eksperimente

Mandi:
Goce goce porsi pantera pantera
Zemrën po don me ma grric
Porsi pantera pantera, seksi lëviz
Porsi pantera pa-pa-pantera
Po don me ma grric
Pantera pa-pa-pantero, seksi lëviz

Sergio:
Pantera du me t'thirr, jo n'emër
Din ti si me lën shenj, kryevepër
Askush mu nuk po m'don, ma tepër
Ama zemren jo se fal
Ta du ta du, buzën pantera jeme
Me mu po don, me bo eksperimente
Ta du du du du du buzën pantera jeme
Me mu po don, me bo eksperimente

Mandi:
Goce goce porsi pantera pantera
Zemrën po don me ma grric
Porsi pantera pantera, seksi lëviz
Porsi pantera pa-pa-pantera
Po don me ma grric
Pantera pa-pa-pantero, seksi lëviz


Panther

Panther Panther Panther
Panther Panther Panther

Girl Girl just like a Panther Panther you want to claw my heart
just like a panther you move sexy
Panther you want to claw it,
panther, panther you move sexy.

Sweetheart I love you, like a baby*
She tells me everyday that she feels me so much.
You just want love, hey sexy.
Fantasy, imagination
I want, I want your lips my panther,
you want to do experiments with me.

Girl Girl just like a Panther Panther you want to claw my heart
just like a panther you move sexy (2x)

I wanna call you "panther", not by your name.
You know how to leave an impression, (you're a) masterwork
No one else loves me more,
but her heart, no, she doesn't give it away
I want, I want your lips my panther,
you want to do experiments with me.
I want, want, want, want, want your lips my panther,
you want to do experiments with me.

Girl Girl just like a Panther Panther you want to claw my heart
just like a panther you move sexy (2x)

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019