Më mbaj mend (për 1 muaj)

Servete Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Servete Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Në Qershor 2004, Selvete Krasniqi merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Mos U Mundo". Më datë 4 Shtator 2012, Servete Krasniqi publikon videoklipin "Zemra Jote S'pret". Në vitin 2013, Servete Krasniqi & Ismet Gashi publikojnë albumin "Pushken Vellaut, Kengen Motres". Më datë 2 Nëntor 2019, Servete Krasniqi publikon videoklipin "Ambel Ambel"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentPushken Vellaut, Kengen Motres (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edita Gashi

Sala Bekteshi

Zyle Krasniqi

Lindita Selimi

Hidajete Miftari (Hida)

Vlora Duraku

Shpresa Gojani

Edmonda Bushi

Lumturie Axhami

Shqipe Kastrati

Tags: Servete Krasniqi, Selvete Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet