Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seven Saraqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  215
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Seven Saraqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Seveni është djali i dy këngëtarëve shumë të njohur në skenën e muzikës në Kosovë, Sunaj Saraqi dhe Vera Orucaj. Seveni është shumë i talentuar në muzikë dhe tregon se prindërit e tij e ndihmojnë me ide dhe i kanë trashëguar atij talentin. Seven Saraqi lindi në Mitrovicë dhe ka jetuar deri në moshën 5-vjeçare. Prindërit e tij shkuan në Shtetet e Bashkuara për një turne dhe ndërkohë filloi lufta në Kosovë dhe qysh atëherë, familja e tij krijoi një...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Sunaj Saraqit

I biri i

Vera Oruqaj

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

16 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (10)

3
4
2
4
9
6
9
4
15
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Shkelqim Berberi

Stanaj

Anxhelo Koci

Uki Latifi

J Gashi

MIRUD

Zaim Sejdiu

Bx-A

Albanian Gjonny

Dr.Nushi

Tags: Seven Saraqi, 7 Saraqi, Seven


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet