Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shaban S Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Shaban S Shabani është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Imarton Osmani

Tasin Demiri

Afiz

Florim Muhadri

Arber Sokoli

Elton Cemurati

Arber Shabanaj As

Adis Vishi

Kushtrim Ymeri

Abdullah Troshupa

Tags: Shaban S Shabani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet