Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shadow - Rap Per Te Ton  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T19:51:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rap Per Te Ton" kënduar nga Shadow.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shadow:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet