Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shakira - Svenios Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


quen,quel,quandro,y porque
cherib contaga
pien esperoina porque,escova
conarriba saltaval
quel quen escort y duval,ESTERISE TAYELA!
svenios

yeh,yeh,yeh,yeh... arrrrrrrriba!
ole ole,isle svenios
ole,ole,svenios

aloe,alo,aloe luo,

svvvvvvveeeeeeeeeennnnnnnnnniiiiiiiiooooss!~~~~Nuk kemi video për këtë këngë.


Shakira
Publikimi: 01/01/2007


Shakira - Svenios
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Svenios".
3. Video është e këngës "Svenios", por nuk këndohet nga Shakira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shakira:


Komente 0