Shaolin Gang

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Shaolin Gang është një duo artistësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ata jane Dj Blunt dhe ReaL 1. Muzika e tyre u gershetua gjithnje e me shume dhe sot ata deklarojne se "Ne Jemi Nje" dhe njihen si Shaolin Gang. Në Maj 2009, Dj Blunt merr pjesë në VFM 2009 me këngën "Classy", në bashkëpunim me Real 1 & Mc Kresha. Në Dhjetor 2008, Dj Blunt merr pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Classy", në bashkëpunim me Real 1 & Mc Kresha. Më datë 13 Korrik 2009, Dj Blunt publikon videoklipin "Miss U", në bashkëpunim ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Dj Blunt

Anëtar i grupit

Real 1

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtareTululu (2019)

Classic G (2011)


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Nese M'don Ti (Remix)
Edhe Pak
Shota
VVS
Sen Tjeter Nuk Vyn
Classy
Dubai
Xhinset
Pare Si Thaqi, Pare Si Rama
Rrugës


Artistë Të Ngjashëm:

Hit-Man And Rolla

Odin Dhe Anon

Agon Dhe Bujar

Luli Dhe Besi

Luljeta Gashi E Violeta Elshani

Marina Dhe Fabi

Vio Dhe Darda

Big Sell & Cannabis

Lezi Dhe Bedi

Vëllëzërit Lekaj


Tags: Shaolin Gang, Dj Blunt, Blunt, Real, Real 1, Shaolingang

Shaolin Gang në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë