Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - Premtimi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lamtumir kur i thash nanes
Nje got uj me dha per drit te hanes
Pije bir ujt e kesaj toke
Se te kthen prap te kjo voter

Mos me qaj oj nane
Jo-jo mos me qaj
Nese nuk te kthehem
Ti as zi mos mbaj

Nje premtim qe e kam dhan
Si dy syt po e ruj oj nane
At premtim nuk e harroj
Larg Kosoves smund te jetoj

Mos me qaj oj nane
Jo-jo mos me qaj
Nese nuk te kthehem
Ti as zi mos mbaj

Vi ti puthi gur e dhe
Ne vendin tim ku kam le
Dua te dal ne Dardani
Nje kafe me shok ta pi

Mos me qaj oj nane
Jo-jo mos em qaj
Nese nuk te kthehem
Ti as zi mos mbaj


Ky tekst u dërgua nga Izet Rraci


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shaqir Cërvadiku - Premtimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Premtimi".
3. Video është e këngës "Premtimi", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente 0