Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - Qeta E Nenes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

O ku buron zani i kanges
Ne Prekaz te Çeta E Nanes
Çeta E Nanes thrret Lirien
Ngrit flamurin e trimnis e

Ajo nan qe perkund djepat
Perkund trimat si n'legjenda
Ajo nan qe rrit ushtarin
Rriti Hamz Adem Jasharin

Rriti Hamz Adem Jasharin

Ref...
Mori zemer e nan lokes
O djepi yt djepi i Kosoves
Djepi yt djepi i Liris e
O rrite Çeten e trimnis e

O me ja kthy Kosoves jeten
Nan Zahidja e nis Çeten
Çeta E Nanes si val deti
Nji Kosov e kish me veti

Ndal Bajloz jem trojet tona
U rrit Çeta ne bataljona
Neper fusha e male kroje
Çeta E Nanes drit Kosove

Çeta E Nanes drit Kosove

Ref...x2
Mori zemer e nan lokes
O djepi yt djepi i Kosoves
Djepi yt djepi i Liris e
O rrite Çeten e trimnis e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shaqir Cërvadiku - Qeta E Nenes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qeta E Nenes".
3. Video është e këngës "Qeta E Nenes", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente 0