Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - Vajza Është Pranverë E Jetës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajza Është Pranverë E Jetës" kënduar nga Shaqir Cërvadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 11 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
11

DËRGO TEKSTIN
Shaqir Cërvadiku
Publikimi: 07/12/2021
Muzika: Shaqir Cërvadiku
Teksti: Shaqir Cërvadiku
Violinë - Arsim Berisha
Gitarë - Afrim Leka
Piano & Sint - Faton Kajtazi
Basgitarë - Reshat Beqiri
Tupana - Nesim Maxhuni
Klarientë - Sinan Kajtazi
Audio - Xhavit Hajdari
Udhëheqës I Orkestrit, Mix & Mastering - Sinan Kajtazi
Producent - Burim KrasniqiShaqir Cërvadiku - Vajza Është Pranverë E Jetës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza Është Pranverë E Jetës".
3. Video është e këngës "Vajza Është Pranverë E Jetës", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente 0