Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Puthjet

Puthjet, s’u ndezën si eshkë,
Puthjet në vjeshtë.
Dhe s’ikën puthjet s’u shuan.
Por një e nga një,
Në buzë u ngjeshën,
Puthjet që ndezën vjeshtën.

- poezi nga Shefik Arifi


- Poezia u dërgua nga Shefik -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  65


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet