Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sheila Haxhiraj - Te Ndiej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndiej".
3. Video është e këngës "Te Ndiej", por nuk këndohet nga Sheila Haxhiraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sheila Haxhiraj - Te Ndiej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  152

Muzika & Teksti:

Sheila Haxhiraj

Orkestrimi:

Lambert Jorganxhi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013

Komente

5 🔥

01/12/2013

2013-12-01T10:41:10+00:00

Për një moment as dielli s’me ngroh
Një ylber pa ngjyra shoh
Diku tjetër endesh I lirë
Drejt një rruge ku s’ka më kthim.

Zemra më rreh fortë
Gjumi s’më merr
A thua jam në ëndërr a realitet
Engjelli mbrojtës ky je ti
Engjelli im do jesh gjithmonë.

Ky boshllëk që ndiej
Ky vend bosh, por ti nuk je
Të ndiej, të ndiej
Shpirti im ty të thërret
Ti je aty dhe pse s’të prek
Të ndiej, të ndiej.

Sa herë zhytem në vetmi
Kujtimin tënd nuk mund ta fshi
Shumë për ty unë mall po ndiej
Një përqafim te lutem ta kem dhe një herë.

Ti je aty dhe pse s’të shoh
Dua të bërtas, por është e kot
Engjelli mbrojtës, ky je ti
Engjelli im do jesh gjithmonë.

Ky boshllëk që ndiej
Ky vend bosh, por ti nuk je
Të ndiej, të ndiej
Shpirti im ty të thërret
Ti je aty dhe pse s’të prek
Të ndiej, të ndiej.

Të kërkoj, të mendoj,
Je forca ime, ti jeton
Të ndiej, të ndiej.

Ky boshllëk që ndiej
Ky vend bosh, por ti nuk je
Të ndiej, të ndiej


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Sheila Haxhiraj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet