Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shejla Sylejmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Shejla Sylejmani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2012, Shejla Sylejmani merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Nidizi Bateritë", në bashkëpunim me Keida Dervishi & Joan Mezini....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesuida

Era Saraçi

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Aulona Deshishku

Rea Rexhepi

Nea Hamza

Blorentina Morina

Fortesa Berisha

Lyra Basha

Tags: Shejla Sylejmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet