Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi (Ilirët) - Mora Testin (Feat. Vjollca Haçi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mora testin’, o me mbush uje, o me mbush uje ooo,
O njaj kruee, fort ish turbullue, o ish turbullue ooo,

Hasan Aga, te kroni kish qillue, o kish qillue ooo,
Se ka dal, oh me bisedue, o me bisedue ooo.

Se te shpija, fort un’ jam vonue, o jam vonue ooo,
Baba mue, oh më ka qortue, oh më ka qortue ooo,

Ku je bijoo, oh qi m’je vonue, oh qi m’je vonue ooo,
Shtat’ sahat, testin’ me mbush uje, s’po muj me besue ooo.

Ah bre bab’ diçka me t’kallxue, o me t’kallxue ooo,
Hasan Aga, merak asht’ ba në mue, po don me m’fejue ooo,

Përhajr qoft, kështu koka shkrue, o koka shkrue ooo,
Hasan Agës, haberin me ja çue, o me ja çue ooo.
Shemi (Ilirët)
Featuring: Vjollca Haçi
Publikimi: 29/12/2022


Shemi (Ilirët) - Mora Testin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mora Testin".
3. Video është e këngës "Mora Testin", por nuk këndohet nga Shemi (Ilirët).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemi (Ilirët):


Komente 0