Vjollca Haçi
Vjollca Haçi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Vjollca Haçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore dasmash. Më datë 10 Korrik 2014, Vjollca Haçi publikon videoklipin "Celen Portat". Më datë 23 Korrik 2015, Vjollca Haçi publikon videoklipin "Mall Per Familjen". Më datë 14 Korrik 2016, Vjollca Haçi & Bekim Rexhepi publikojnë videoklipin "Dada Lala". Më datë 30 Gusht 2016, Vjollca Haçi publikon videoklipin "Sot Kem Dasem". Më datë 10 Korrik 2017, Vjollca Haçi & Bekim Rexhepi publikojnë videoklipin "E Kallim". Muzika e këngës u punua nga Ervin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0