A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shemi (Shemsi Bytyqi)

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Shemi (Shemsi Bytyqi) is a popular singer. Më datë 11 Dhjetor 2010, Shemi (Shemsi Bytyqi) publikon videoklipin "Vajtoj Jeten Time"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Muhamer Duraku-Meli

Arjan Effecti

B-King

Shaban Rogaci

Nusran Fera

Sejdi Sejdiu

Breaker G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Mirsad Shabani

Ardi (Ardian Hasaj)


Tags: Shemi (Shemsi Bytyqi), Shemi, Shemsi Bytyqi, Shemsi Bytyçi, Shemsi Bytyci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019