Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi - Kthehem Sot E Kthehem Neser Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ta dërgoj ni puthje mban
t'lutem nan t'ma bajsh hallall
ktu vetmia po më tret
paske lind moj per gurbet
ktu vetmia po më tret
paske rrit moj per gurbet

Sa shum mall që kam per ty
shum lotojn o syt e mi

ref:(2x)
Kthehem sot e kthehem
ty t'genjeva o moj nan
askund n'bot si ti nuk gjeta
qe t'ma shuaj mallin tan

Skam arsye as te qaj
t'kam lan vet me lot e vaj
thash mos m'pasuron gubeti
um la shkret edhe me treti
thash mos m'pasuron gurbeti
me la shkret edhe me treti

Sa shum mall po kam per ty
shum lotojn o syt e mi

ref(2x)
Kthehem sot e kthehem neser
ty t'genjeva o moj nan
askund n'bot si ti nuk gjeta
qe t'ma shuaj mallin tan


Ky tekst u dërgua nga  ariana

Shemi - Kthehem Sot E Kthehem Neser
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehem Sot E Kthehem Neser".
3. Video është e këngës "Kthehem Sot E Kthehem Neser", por nuk këndohet nga Shemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemi (Shemsi Bytyqi):


Komente 0