Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi - Emri Yt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

nese ende zemra jote per mu dridhet si dikur mos mendo se zemra ime ma per ty nuk mendon kurr
edhe un si ti po vuj edhe un si ti kam mall kur permendet emri yt jemi dhimbje shpirt mi n´gjall

lot lot syni kan qan per ty se nuk tka pa
zjarr zjarr zemra digjet emri yt nga mendja s´hiqet 2x

nese ende zemra jote per mu dridhet si dikur mos mendo se zemra ime ma per ty nuk mendon kurr
edhee un per ty po vuj edhe un per ty kam mall kur permendet emri yt jemi dhimbje shpirt mi ngjall

lot lot syni kan qan per ty se nuk tka pa
zjarr zjarr zemra digjet emri yt nga mendja s´hiqet 4x


Ky tekst u dërgua nga Zanfina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shemi - Emri Yt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emri Yt".
3. Video është e këngës "Emri Yt", por nuk këndohet nga Shemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemi (Shemsi Bytyqi):


Komente 0