Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi - Kot E Kot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rruges sate ku po shkoja,
nuk munda te gjej askund,
(me hijen tende u takova,
me ty gjithqka mori fund)2x.

Ref:Kan met vra moj lot e mi,
o kem mem lyp mem pa me sy,
(ateher zemra ste pranon,
nuk dot kthehem esht e kot)2x.

Ndoshta te duket e thejsht,
qe per ty un po kendoj,
(nuk mundem te rri i qet,
asgje pa ty nuk po shkon)2x.

Ref4x:Kan met vra moj lot e mi,
o kem mem lyp mem pa me sy,
(ateher zemra ste pranon,
nuk dot kthehem esht e kot)2x


Ky tekst u dërgua nga  donna


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shemi - Kot E Kot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kot E Kot".
3. Video është e këngës "Kot E Kot", por nuk këndohet nga Shemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemi (Shemsi Bytyqi):


Komente 0