Shenoll Semi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Shenoll Semi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2018, Shenoll Semi publikon albumin "Bombastike". Më datë 3 Tetor 2018, Shenoll Semi publikon videoklipin "Unë Të Dua Vetëm Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Habil Hoxha

Genc Leka

Titi

Mursel Zymberi

Gjani Albanianstar

Sokol Matoshi

Flurim Susuri (Luli)

Nderim Kurti

Faton Sofra

Biti Dragusha


Tags: Shenoll Semi, Shenolli

Krijo Një Kartolinë