Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shenur Ajeti - Ik Ik S'ke Ku Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Telefonin Spo ma qel
Kur pot thirri Nuk Pom de
Ti dergoj shoqet m Rend
Ti perghigje nuk Pom
Kthen 2x

Ref..
Ik ik ske ku shkon
Te une prap Perfundon
Ik ik ski ja ma ma
Pa ardh te une Qare ska
2x

Kishe Je femen e rand
Refuzon ti ne çdo an
Pe shfrytzoj une çdo meomemt
Met lan ty pa koment 2x

Ref.
Ik Ik ske ku Shkon
Te une Prap Perfundon
Ik ik Ski Ka ja ma
Pa ardh te un Qare ska
2xPublikimi: 19/06/2019


Më Shumë Këngë Nga Shenur Ajeti:


Komente 0


Shenur Ajeti - Ik Ik S'ke Ku Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ik Ik S'ke Ku Shkon".
3. Video është e këngës "Ik Ik S'ke Ku Shkon", por nuk këndohet nga Shenur Ajeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.