Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sherif Orllati

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Fushë Kosovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Sherif Orllati është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Qamil Imeri

Bahri Rashiti

Burim Bedrolli

Nuredin Gashi

Bedri Karaxha

Rrahman Hasani

Faton Rrezja

Enver Lezi

Vllaznim Hasani

Dervish Kuqi

Tags: Sherif Orllati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet