Shiny
Shiny

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Shiny është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Korrik 2020, Shiny merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Gjithë Jetën". Më datë 13 Tetor 2021, Petro Xhori publikon videoklipin "Luva", në bashkëpunim me Shiny....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0